Pogoda nie odpuszcza, musimy przełożyć naszą wycieczkę

Mowa o zaplanowanej na czwartek, 19 lipca, wycieczce po północnym szlaku turystycznym, którą mieliśmy zacząć w Wyszogrodzie. Z powodu obfitych deszczów, które towarzyszą nam od kilku dni, jesteśmy zmuszeni przełożyć wyprawę.

W planach mieliśmy m.in. rejs tramwajem wodnym po Wiśle, przejazd na rowerach z Wyszogrodu do Zakrzewa, ognisko. Niestety, deszcze spowodowały, że kilkunastokilometrowa trasa stała się dość trudna do pokonania na rowerach. Mamy tu na myśli przede wszystkim dzieci, które miały wziąć udział w wycieczce wraz ze swoimi rodzicami i opiekunami.

Wszystkich Państwa, którzy zgłosili się na wakacyjną wyprawę z Powiatem Płockim (a mamy już komplet chętnych), przepraszamy za konieczność zmiany jej terminu. Proponujemy Państwu nowy termin – na początku sierpnia. O szczegółach będziemy informować. Miejsce i atrakcje pozostają oczywiście bez zmian.

A pozostałych, którzy również chcieliby wybrać się z nami na wycieczkę po atrakcjach Ziemi Płockiej, ale teraz nie wystarczyło już miejsc, zachęcamy do śledzenia naszej strony i profilu na Facebooku. Obiecujemy, że w te wakacje zorganizujemy jeszcze przynajmniej jedną taką wyprawę!